Флешмоб: «Скажи «ні» заробітній платі в «тіні»

Дата: 30.12.2020 13:56

Метою проведення флешмобів спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області є донесення до громадян інформації про важливість сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.

Під час заходу, фахівці Фонду роз’яснили жителям Бережан, Зборова, Монасториська та Тернополя переваги легального працевлаштування і наголосили, що лише при офіційному оформленні трудових відносин та сплаті страхових внесків, можливо отримати соціальні і пенсійні виплати. Також, організатори заходу звернули увагу на вимоги чинного законодавства до тривалості страхового стажу для призначення пенсії за віком у наступному році.

Окрім того, спеціалісти сервісних центрів рекомендували громадянам отримувати інформацію щодо зарахованого страхового стажу та сплати страхових внесків за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України, зареєструвавашись на ньому за допомогою кваліфікованого електронного підпису, або підключивши послугу СМС-інформування.

Головне управління
Пенсійного фонду України