Великогаївська громада відзначила День Прапора та День Незалежності України

Дата: 25.08.2020 12:57

Фото без опису

У Великогаївській об’єднаній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапору та Дня Незалежності України. Практично у кожному селі відбулися заходи, в який прийняли участь найкращі місцеві виконавці, виконавиці, художні та танцювальні колективи, які подарували чудовий настрій жителям та гостям заходів.

День Незалежності одне з найважливіших свят у році, адже це день коли українці у 1991 році добилися свого і проголосили на увесь світ – «Україна» самостійна і незалежна держава, тому ми повинні пам’ятати цю дату і вічно вшановувати тих, хто віддав своє життя у боротьбі за нашу Незалежність, адже не одне століття точилася і тепер точиться важка та жорстока боротьба.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку усім учасникам за чудові номери для своїх односельчан, священикам за спільну молитву за Україну, депутатам сільської ради, старостам сіл, керівникам клубів, бібліотек, художнім керівникам  та відділу  культури, молоді і спорту Великогаївської сільської ради ОТГ за чудову організацію заходів.