Голосування за проекти розпочалося...

Дата: 20.11.2018 10:07

Підтримайте найцікавіший!

Иллюстрация

19 листопада 2018 року о 17:00 год. відбулося 3 засідання робочої групи  з питань реалізації громадського бюджету Великогаївської сільської ради – постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу.

Робочою групою у повному складі отримано дозвіл від профільних відділів Великогаївської сільської ради на допуск наступних проектів до голосування :

1. Назва проекту: «Будівництво дитячого майданчику»; Тип проекту: великий; Категорія: Благоустрій територій; Автор проекту: Ленчук-сиротюк Ганна Федорівна.
  2. Назва проекту: «Спортивний майданчик для занять мініфутболом»; Тип проекту: великий; Категорія: Спорт;  Автор проекту: Пида Віктор Петрович.
  3. Назва проекту: «Вуличні тренажери»; Тип проекту: малий; Категорія: Спорт; Автор проекту: Дмитерко Марія Йосипівна.
  4. Назва проекту«Встановлення бруківки на подвір’ї школи»; Тип проекту: великий; Категорія: Благоустрій території; Автор проекту: Костик Оксана Миколаївна.
  5. Назва проекту: «Облаштування доріжки до спортивного майданчика школи»; Тип проекту: малий; Категорія: Благоустрій території;  Автор проекту: Костик Оксана Миколаївна.
  6. Назва проекту: «Шкільне радіо»; Тип проекту: малий; Категорія: Освіта; Автор проекту: Глуха Антоніна Богданівна.
  7. Назва проекту: «Сучасне звукове обладнання для школи»; Тип проекту: великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Пелехата Марія Кирилівна.
  8. Назва проекту: «Хаб кімната»; Тип проекту: великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Чорна Галина Євстахівна.
  9. Назва проекту: «Спортивно-тренажерний майданчик»; Тип проекту: великий; Категорія: Спорт; Автор проекту: Мних Ольга Степанівна.
  10. Назва проекту: «Дітям сьогодення потрібна комп’ютеризована техніка»; Тип проекту: великий; Категорія: Освіта;Автор проекту: Фортуна Світлана Юріївна.
  11. Назва проекту: «Велопарковка на території шкіл громади»; Тип проекту: малий;Категорія: Благоустрій території; Автор проекту: Сербіна Мар’яна Петрівна.
  12. Назва проекту: «Вікна у спорт залі Дичківська філія «НВК ЗОШ І –ІІІ ступенів – ДНЗ с.В.Гаї»; Тип проекту: великий; Категорія: Освіта; Автор проекту: Назарко Володимир Васильович.
  13. Назва проекту: «Встановлення спортивно – дитячого майданчика та окультурення історичної пам’ятки у селі В.Гаї. Створення «Парку Відрдження»» ; Тип проекту: великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Олійник Леся Йосипівна.
  14. Назва проекту: «Сучасна шкільна їдальня»; Тип проекту: малий; Категорія: Освіта; Автор проекту: Литвинко Галина Степанівна.
  15. Назва проекту: «Облаштування спортивного майданчика в с.Застінка»; Тип проекту:великий;  Категорія: Спорт; Автор проекту: Стечишин Богдан Михайлович.
  16. Назва проекту: «Здорова, щаслива дитина – успішна країна!»; Тип проекту: великий; Категорія: Спорт; Автор проекту: Калушка Тетяна Петрівна.
  17. Назва проекту: «Creative spase»; Тип проекту:великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Цьомик Олександра Володимирівна.

За проекти № 1-5 можливе електронне голосування на сайті  https://velykogaivska-budget.e-dem.in.ua/#/ і в паперовій формі в приміщеннях сільських рад за адресами:

• Великогаївська сільська рада  ЦНАП(Сагаль Наталія Іванівна – секретар-діловод методичного кабінету відділу освіти)
  • Приміщення старостинського округу в с.Товстолуг
  • Приміщення старостинського округу в с.Дичків
  • Приміщення старостинського округу в с.Грабовець
  • Приміщення старостинського округу в с.Козівка
  • Приміщення старостинського округу в с.Баворів
  • Приміщення старостинського округу в с.Скоморохи

З технічних причин за проекти № 6-17 можливе тільки паперове голосування в приміщеннях сільських рад.

Проголосувати за будь який із вище зазначених проектів можна

з 16.11.2018 року по 01.12.2018 року

Мінімальна доступна кількість голосів для одного користувача:

1 голос  за малий проект, 1 голос за великий проекти.

Саме Ви вирішуєте де найбільше потрібен громадський бюджет!!!