21 листопада українці відзначають 5-річчя громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності

Дата: 21.11.2018 10:51

Україна відзначає щороку 21 листопада початок двох революцій - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Революція Гідності, – це непереборна жага до вільного життя, до права самостійно розпоряджатися власною долею. Це наша національна особливість, закладена на генетичному рівні.

Відзначаючи цей день, ми маємо не забувати сплачену ціну і тих, хто віддав життя за наше майбутнє. Про кожного з Героїв Небесної Сотні. Ми маємо віддати честь людям, які зі зброєю в руках обороняють Україну, цінності та європейський вибір нашого народу від зазіхань агресора.

Майдан - це наш героїчний здобуток. Він ще раз підтвердив, що не можна плисти за течією,  що всі ми маємо дбати про майбутнє щодня. Саме Майдан дав нам можливість утвердити незалежність України, обрати шлях європейської інтеграції.

Кожен, хто пройшов Майдан п’ять років тому, зберіг про нього свою пам’ять. І наше завдання - продовжувати цей Майдан. Боротися за Україну кожен на своєму рівні. Адже від цього залежить майбутнє наше та наших дітей.

Шануймо Героїв Майдану!

Слава Україні!Фото без опису