квітень-грудень 2019 року

Які підстави перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами в цивільному процесі?

Перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами є окремою формою судового процесу, яка обумовлюється юридичною природою таких обставин. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.

14:53 15.08.2019

Майже 2400 шлюбів зареєстрували на Тернопільщині у першому півріччі 2019-го

2399 шлюбів зареєстрували відділи ДРАЦС Тернопільщини у першому півріччі 2019 року. Здебільшого, мешканки та мешканці області поєднують долі зі співвітчизниками, втім, інтернаціональні подружжя – теж не рідкість. Так, одружень громадян України з іноземцями – громадянами держав-членів СНД зафіксували 19. З громадянами інших держав – 70. Крім того, зареєстрували і 2 шлюби, де обоє наречених – іноземці.

16:19 14.08.2019

У першому півріччі 2019-го на Тернопільщині зареєстрували майже три з половиною сотні «шлюбів за добу»

Швидко і без зайвої бюрократії. Протягом першого півріччя 2019 року на Тернопільщині в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу» офіційно оформили свої стосунки 343 закохані пари.

09:21 09.08.2019

9 серпня - Міжнародний день корінних народів світу

Міжнародний день корінних народів світу відзначається в першій декаді серпня. Виникло свято за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в 1994 році. Присвячене питанням збереження корінних народів на планеті, захисту їх прав, багатству культури і надбанню.

09:21 09.08.2019

#СтопБулінг: що робити, якщо агресор – ваша дитина

Булінг – різновид насильства. Його ознакою є систематичність, ролі чітко визначені – кривдник та постраждалий. Допомога у таких випадках потрібна не лише дитині, яка потерпає від цькування, а й агресору.

08:40 08.08.2019

Як розпочати процес стягнення аліментів

Правовими підставами стягнення аліментів є заява платника аліментів, договір про утримання дитини, укладений між батьками, або рішення суду про стягнення аліментів.

14:39 06.08.2019