Чергові заняття в «Школі майбутнього пенсіонера»

Дата: 26.04.2019 09:37

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели чергові заняття в «Школі майбутнього пенсіонера».

Головне завдання таких занять – це роз'яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок, адже завдяки завчасному зверненню осіб передпенсійного віку до об’єднаного управління можна виявити та усунути недоліки в документах, надіслати запити для отримання документів, яких бракує, ще до настання права на пенсію.

Також фахівці Фонду розповіли присутнім про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року, виплату житових субсидій та пояснили переваги використання електронних послуг: Веб-порталу та СМС-інформування, за допомогою яких можливо контролювати особисті дані реєстру застрахованих осіб.

Нагадуємо, що заняття в «Школі майбутнього пенсіонера» проводяться:

- у відділі обслуговування громадян у Тернопільському районі ( вул. М.Кривоноса, 10) кожного останнього четверга місяця

- у відділі обслуговування громадян у місті Тернополі (Майдан Волі, 3) кожної останьої середи місяця

Початок «уроку» о 16 год. 30 хв.