Новини Центру

Тернопільське ТОВ "АСК" пропонувало роботу менеджеру та підсобникам

На замовлення ТОВ "АГАТА СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ" відбувся міні-ярмарок вакансій, організований фахівцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Роботу пропонували менеджеру зі збуту та підсобним робітникам на виробництві.

15:08 27.05.2021

Як шукати майбутню роботу та складати резюме розповіли студентам Тернопільського техколеджу

Днями відбувся ряд онлайн-зустрічей працівників Тернопільського міськрайонного центру зайнятості зі студентською молоддю Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

16:54 25.05.2021

Учасниками клубу “Час ”Z” у Тернополі були освітяни та військові

Педагогічні працівники тернопільських шкіл (психологи та класні керівники) під час засідання клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в онлайн-режимі обговорили особливості проведення профорієнтаційної роботи із старшокласниками. Учасниками заходу також були від Західного відділення комплектування Національної Гвардії України - офіцер Лариса Ничипорук, а від Державної прикордонної служби України - полковник Андрій Лущик.

15:05 25.05.2021

ЧОМУ БЕЗРОБІТНІ ПОВЕРТАЮТЬ КОШТИ

Шановні клієнти Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Нагадуємо Вам про обов'язок інформувати центр зайнятості протягом 3 робочих днів про обставини, визначені у частині першій статті 45 Закону України “Про зайнятість населення”, що є підставою припинення реєстрації безробітного. Зокрема, це можуть бути: початок трудових, цивільно-правових відносин, вступ на навчання за денною формою, призов на строкову військову або альтернативну (невійськову) службу, досягнення пенсійного віку, призначення пенсії на пільгових умовах, призначення пенсії за вислугу років та інше.

12:42 18.05.2021

Стан ринку праці у Тернопільському районі (Байковецька ОТГ, Білецька ОТГ, Великоберезовицька ОТГ, Великобірківська ОТГ, Великогаївська ОТГ, Підгороднянська ОТГ) станом на 01 травня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом квітня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 91 особа з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 92 особи  менше, ніж у квітні 2020 року (183 особи). Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-квітня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1152 особи, що на 114 осіб більше, ніж за аналогічний період 2020 року (1038 осіб).

17:04 13.05.2021

Про стан ринку праці у Тернопільському районі (Байковецька ОТГ, Білецька ОТГ, Великоберезовицька ОТГ, Великобірківська ОТГ, Великогаївська ОТГ, Підгороднянська ОТГ) станом на 01 квітня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом березня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 93 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 14 осіб  менше, ніж у березні 2020 року (107 осіб). Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-березня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1061 особу, що на 206 осіб більше, ніж за аналогічний період 2020 року (855 осіб).

14:34 07.04.2021

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 березня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом лютого 2021 року у Тернопільський  міськрайонний центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 98 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 64 особи менше, ніж у лютому 2020 року. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-лютого 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 968 осіб, що на 220 осіб більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

16:17 11.03.2021

У молодіжному клубі “Час ”Z” старшокласникам розповіли про перспективи стати військовими

Понад 100 старшокласників Тернопільських ЗОШ № 8, школи-ліцею № 6 та Острівської ЗОШ побували на онлайн-засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

12:08 04.03.2021

ТЗОВ "Віконенко" запрошує тернополян на роботу

Вакансії складальників металопластикових конструкцій та контролера якості продукції запропонувало безробітним тернополянам ТЗОВ "Віконенко" (ТМ “Perfect”) під час презентації роботодавця, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

14:27 19.02.2021