Новини Центру

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 вересня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом серпня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 55 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 11 осіб більше, ніж у серпні 2020 року (44 особи). Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-серпня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1380 осіб, що на 12 осіб менше, ніж за аналогічний період 2020 року (1392 особи), з них статус безробітного мали 953 особи, що на 187 осіб більше ніж за аналогічний період 2020 року (766 осіб).

15:47 08.09.2021

У гармонії зі своїми талантами

«Грані мого таланту», такою була тема чергового онлайн-засідання жіночого клубу "Гармонія", що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості для різних категорій громадянок. До обговорення цієї теми були запрошені 16 фахівців-профорієнтаторів Тернопільської обласної служби зайнятості.

15:40 16.07.2021

Шукаєте роботу чи працівника? Скористайтеся інтерактивною картою вакансій Тернопільщини. Це мобільно, зручно, актуально!

Інтерактивна карта вакансій Тернопільської області з використанням Google maps – зручний мобільний сервіс, яким у будь-який час можна скористатися за допомогою гаджетів чи комп’ютера.

15:03 15.07.2021

Тернопіль: засідання клубу «Час Z»

В Державному навчальному закладі «Тернопільського центру професійно-технічої освіти» відбулось засідання клубу «Час Z», який діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості за участю фахівця з профорієнтації ТМРЦЗ Оксани Гороховської.

17:04 01.07.2021

Про підвищення обізнаності щодо безпечної міграції та працевлаштування говорили у Тернополі

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулось засідання «Клубу Бізнес-Подій» на тему: "Підвищення обізнаності щодо безпечної міграції та працевлаштування" для осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Запрошеним гостем була представник "ТМЖК «Відродження нації» Ольга Горошко.

16:46 22.06.2021

Вам потрібні працівники – вони тут

Мабуть, найважче нам, працівникам служби зайнятості, підібрати роботу чи роботодавцю знайти найманого працівника серед осіб з інвалідністю.

11:38 11.06.2021

Стан ринку праці у Тернопільському районі (Байковецька ОТГ, Білецька ОТГ, Великоберезовицька ОТГ, Великобірківська ОТГ, Великогаївська ОТГ, Підгороднянська ОТГ) станом на 01 червня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом травня 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 60 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 72 особи  менше, ніж у травні 2020 року (132 особи). Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-травня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1212 осіб, що на 42 особи більше, ніж за аналогічний період 2020 року (1170 осіб).

15:30 07.06.2021

АТ «Страхова компанія «ТАС» пропонувала роботу тернополянам

Про вакансії у страховій компанії «ТАС», роботу фахівців, які надають фінансові консультації, дізналися два десятки тернополян, які побували на презентації роботодавця, що відбулась у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

16:06 01.06.2021