Новини Центру

Стан ринку праці у Тернопільському районі (Байковецька ОТГ, Білецька ОТГ, Великоберезовицька ОТГ, Великобірківська ОТГ, Великогаївська ОТГ, Підгороднянська ОТГ) станом на 01 грудня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом листопада 2021 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 57 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі, що на 10 осіб менше, ніж у листопаді 2020 року (67 осіб). Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-листопада 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1555 осіб, що на 6 осіб менше, ніж за аналогічний період 2020 року (1571 особа), з них статус безробітного мали 1086 осіб, що на 170 осіб більше ніж за аналогічний період 2020 року (916 осіб).

16:06 08.12.2021

Тернопіль: ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували у Будинку праці м. Тернопіль ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. У заході взяли участь представники роботодавців ТОВ “СІЛЬПО-ФУД”, ТОВ "КОРСАЛ", ТОВ "ТЕРНОПІЛЬ ЗАХІД ПІДШИПНИК", ФОП СЛИШИК ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, вони запропонували вакансії за різними професіями. На даний час були представлені вакансії: продавців продовольчих товарів, прибиральника територій, касира торговельного залу, слюсаря-ремонтника.

17:06 06.12.2021

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 жовтня 2021 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом вересня 2021 року у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 73 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня-вересня 2021 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1453 особи, з них статус безробітного мали 1005 осіб, що на 196 осіб більше ніж за аналогічний період 2020 року.

10:58 22.10.2021

Тернопіль: міні-ярмарок вакансій на замовлення Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВА ПОШТА"

Фахівці сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "НОВА ПОШТА".

14:32 19.10.2021

Тернопіль: співпраця служби зайнятості з освітянами у сфері профорієнтації

На черговому засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості для психологів та соціальних педагогів відбувся вебінар на тему: ”Профорієнтація старшокласників, як складова успішного професійного майбутнього”.

11:58 29.09.2021

Тернополянкам – про патронат як форму зайнятості

По відеозв'язку з патронатною вихователькою із Кременця Аліною, котра виховує чотирьох хлопчиків з проблемної родини, поспілкувалися учасниці чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

16:43 16.09.2021

Тернопільська дирекція акціонерного товариства "Укрпошта" має потребу у працівниках

На замовлення Тернопільської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій.

16:58 14.09.2021