Учасниками клубу “Час ”Z” у Тернополі були освітяни та військові

Дата: 25.05.2021 15:05

Педагогічні працівники тернопільських шкіл (психологи та класні керівники) під час засідання клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в онлайн-режимі обговорили особливості проведення профорієнтаційної роботи із старшокласниками. Учасниками заходу також були від Західного відділення комплектування Національної Гвардії України - офіцер Лариса Ничипорук, а від Державної прикордонної служби України - полковник Андрій Лущик.

Освітяни дізнались про переваги навчання у Національній академії державної прикордонної служби України, зокрема, про отримання вищої освіти за спеціальностями: “Безпека державного кордону”, ”Правоохоронна діяльність”, ”Автомобільний транспорт”, ”Філологія (іноземна мова)”, “Психологія” та ін.

“Навчання за кошти державного бюджету, повне державне утримання та перебування на військовій службі, обов’язкове працевлаштування, повний соціальний пакет офіцера - такі переваги навчання наших курсантів”, - зазначив Андрій Лущик. Схожі умови навчання і у Національній академії Національної гвардії України, де можна отримати підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” за напрямами «Військове управління», «Автомобільний транспорт», «Менеджмент», «Філологія», «Право» та «Психологія».