Новини Центру

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 березня 2023 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом січня-лютого 2023 року у Тернопільську філію Тернопільського обласного центру зайнятості (далі-філію) в пошуках роботи звернулися 510 осіб, які проживають в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом цього ж періоду з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1789 осіб, з них статус безробітного мали 1668 осіб.

15:29 17.03.2023

єРобота: отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

У м. Тернополі та Тернопільському районі успішно реалізується програма єРобота, зокрема з отримання мікрогрантів. Кожен з учасників може отримати грантову допомогу від 50 до 250 тис. грн на створення або розвиток власного бізнесу.

15:28 17.03.2023

На Тернопільщині 20% вакансій - у переробній промисловості

Переробна промисловість – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Зокрема, виробництво харчових продуктів і напоїв, металевих виробів, транспортних засобів та іншої продукції формують сталий попит на працівників у цій сфері. На сьогодні 20% вакансій, які подали роботодавці у службу зайнятості області, - у переробній промисловості.

15:26 17.03.2023

На Тернопільщині більшість переселенців працевлаштовані у сферах державного управління й оборони та в переробній промисловості

Протягом січня-лютого 2023 року через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 552 внутрішньо переміщені особи, з них 529 – мали статус безробітного.

15:25 17.03.2023

Отримати безкоштовний ваучер на навчання – реально! 563 жителі Тернопільщини вже скористалися такою можливістю

Ваучер на навчання - реальний шанс для громадян певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію, а для роботодавців - мати необхідний кваліфікований персонал.

14:17 09.03.2023

Майже тисяча жителів Тернопільщини минулоріч здобули конкурентні професії в сучасних центрах професійно-технічної освіти європейського рівня

На сьогодні в Україні у системі державної служби зайнятості діють 11 центрів професійно-технічної освіти, де жителі Тернопільщини можуть здобути фах та підвищити кваліфікацію за більш як 300 напрямками та професіями сфер будівництва, послуг, промисловості, ІТ-технологій, сільського господарства, транспорту і зв'язку, народних промислів та ін.

14:16 09.03.2023

Кухар 3-6 розрядів за 2 дні – легко! 41 житель Тернопільщини вже скористався такою можливістю

Якщо у Вас є знання та досвід роботи за професією кухар, але немає відповідного документа про кваліфікацію, Тернопільський обласний центр зайнятості сприяє у підтвердженні результатів неформального професійного навчання (набутих професійних знань, умінь і навичок, незалежно від місця, строку та форми їх отримання).

14:14 09.03.2023

Безробітні жителі Тернопільщини з малозабезпечених сімей можуть отримати 100 тисяч гривень на власну справу

Цьогоріч відновлено державну програму «Рука допомоги», учасники якої - непрацюючі малозабезпечені, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям і зареєстровані як безробітні. Вони зможуть оформити на трирічний термін кредит на відкриття та розвиток бізнесу. Максимальна сума допомоги складає 100,5 тисячі гривень (до 15 мінімальних зарплат на початок 2023 року).

14:12 09.03.2023

На організацію громадських робіт для безробітних на Тернопільщині вже передбачено більше 1,1 млн грн

Із кожною з 55 об'єднаних територіальних громад Тернопілля місцеві підрозділи служби зайнятості області уклали угоди про співпрацю, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.

14:11 09.03.2023