Новини Центру

За сприяння служби зайнятості більше 1,5 тис. жителів Тернопільщини вже мають постійну роботу

За 4 місяці 2023 року в місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися більше 6,7 тис. осіб, з них 5,6 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій праці. На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 2 безробітних.

16:44 17.05.2023

Роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців, можуть отримати компенсації

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) роботодавці можуть отримати компенсації від державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

15:50 09.05.2023

Робота є! На Тернопільщині цьогоріч роботодавці пропонували 426 вакансій у сфері торгівлі

На ринку праці на фахівців у сфері торгівлі є постійний попит. З початку 2023 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в 426 працівниках сфери гуртової та роздрібної торгівлі (15% від усіх вакансій по області. З них майже половина вже укомплектовані службою зайнятості.

15:48 09.05.2023

Роботодавці Тернополя і навколишніх громад, які працевлаштували переселенців, можуть отримати компенсації

15:47 09.05.2023

Жителі Тернополя та прилеглих громад можуть здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію, отримавши безоплатний ваучер

Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.

16:12 02.05.2023

У 55+ знайти роботу на Тернопільщині - реально!

Протягом січня-березня 2023 року через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості шукали роботу 1077 безробітних віком 55+, це 20,3% від загальної кількості безробітних; з них 683 жінки. 111-ти таким особам вдалося знайти постійні місця праці.

15:12 21.04.2023

178 переселенців зараз шукають роботу на Тернопільщині

Протягом січня-березня 2023 року 605 внутрішньо переміщених осіб шукали роботу через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості, з них 570 – мали статус безробітного. За скеруванням служби зайнятості області 78 переселенців працевлаштовано, здебільшого, у переробній промисловості, у сфері охорони здоров'я та державному управлінні й обороні; 8 - проходили профнавчання за направленнями служби зайнятості.

15:11 21.04.2023

На Тернопільщині у топі квітневих вакансій – лікарі, водії, слюсарі

На 20 квітня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Тернопільський обласний центр зайнятості, - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, у сільському господарстві, торгівлі і транспорті. З них – 14% із заробітною платою вищою від середньої по області.

15:10 21.04.2023

На Тернопільщині більшість іноземців працюють у переробній промисловості та сільському господарстві

За І квартал 2023 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, внесено зміни, продовжено термін дії 19 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Туреччини, Польщі та Вірменії.

16:03 20.04.2023