Тернопіль: співпраця служби зайнятості з освітянами у сфері профорієнтації

Дата: 29.09.2021 11:58

На черговому засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості для психологів та соціальних педагогів відбувся вебінар на тему: ”Профорієнтація старшокласників, як складова успішного професійного майбутнього”.

Разом із фахівцем з профорієнтації ТМРЦЗ Оксаною Гороховською вони обговорили актуальні питання вибору учнівською молоддю майбутньої професії, прийоми профорієнтаційного консультування, передовий досвід, форми та методи орієнтування школярів на той чи інший фах, аспекти співпраці тощо.

«Об'єктивні передумови правильного вибору професії обумовлені знаннями, навичками, бажаннями, широтою світогляду. Завдання дорослих – допомогти юнакам та дівчатам оцінити власний особистісний потенціал, сформувати своєрідний попередній кар’єрний план», - зауважила Оксана Гороховська.

Педагогів також цікавили питання сучасних основних вимог роботодавців до майбутніх фахівців та актуальні на ринку праці Тернопільщини професії.