2020 рік

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату державного мита

Реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення на сплату державного мита заповнюється з урахуванням вимог, визначених Порядком заповнення документів на переказ при сплаті (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 (далі – Порядок №666).

16:29 30.01.2020

Впровадження новітніх РРО

Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області в. о. першого заступника начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо впровадження новітніх РРО. Найцікавіші питання та відповіді на них надаємо увазі читачів.

16:29 30.01.2020

Більшість касових апаратів використовують підприємці

Торік на Тернопіллі суб’єкти господарювання використовували у своїй діяльності 4158 реєстраторів розрахункових операцій. Так, 495 юридичних осіб провадять діяльність, застосовуючи у своїй діяльності 1597 одиниць касової техніки. Щодо приватних підприємців, то 2067 із них використовують 2561 реєстратор розрахункових операцій. У грудні минулого року зареєстрували 64, а анулювали 91 РРО.

16:28 30.01.2020

Як підприємцю відобразити у річній декларації про майновий стан і доходи збитковий вид діяльності

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що згідно з п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.

16:27 30.01.2020

Щодо сплати ПДФО юридичною особою за відокремлені підрозділи

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області інформує, що ДПС України надало пояснення щодо сплати податку на доходи фізичних осіб юридичною особою до відповідних бюджетів за відокремлені підрозділи, не уповноважених нараховувати та перераховувати такий податок за працівників цих підрозділів.

16:27 30.01.2020

У грудні на Тернопільщині працевлаштували понад три тисячі осіб

Упродовж усього 2019 року фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області приділяли окрему увагу легальному працевлаштуванню найманої праці на теренах нашого краю, виплаті заробітної плати працівникам у належному та повному обсязі, перерахунку відповідних податків до бюджетів. Серед засобів впливу – роз’яснювальна, контрольно-перевірочна робота, спільні заходи з органами місцевого самоврядування. Так, за результатами проведеної роз’яснювальної роботи із керівниками підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати та податкових платежів, працівникам виплатили 21,8 млн грн заборгованої зарплати. До бюджетів ці суб’єкти господарювання перерахували 7,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,5 млн грн єдиного соціального внеску.

16:26 30.01.2020