Платники Тернопілля сплатили до бюджетів майже 3,5 млрд грн платежів

Дата: 02.07.2020 11:01

Упродовж першого півріччя цього року платники податків Тернопілля сплатили до бюджетів усіх рівнів 3 млрд 480,5 млн грн податкових платежів. Порівняно з січнем-червнем 2019 року надходження до зведеної казни зросли на 188,2 млн гривень або на 5,7 відсотка більше. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько.

«Із загальної суми надходжень до загального фонду державного бюджету надійшло 1 млрд 458,1 млн грн, місцеві бюджети отримали 2 млрд 19,5 млн грн, що відповідно на 110 млн грн та 79,9 млн грн більше», – конкретизував очільник податкової служби Тернопільщини.

Посадовець зазначив, що вагому частку в доходах держбюджету склали надходження з податку на додану вартість, податку на прибуток та акцизного податку. «Субєкти господарювання нашого краю з початку цього року сплатили 647,6 млн грн податку на додану вартість, 143,9 млн грн податку на прибуток, 8,3 млн грн акцизного податку», – повідомив Іван Пунько.

На думку очільника податкового відомства області, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів – результат усвідомлення платниками необхідності сплачувати податки доброчесно та в повному обсязі.

Сектор комунікацій