2020 рік

Від підприємств Тернопільщини до бюджету надійшло 159,4 млн грн податку на прибуток

Упродовж січня-травня цього року суб’єкти господарювання Тернопільщини сплатили до Зведеного бюджету України 159,4 млн грн податку на прибуток. Це перевищило очікувані надходження на 6,8 відсотка або плюс 149,2 тис. гривень. Приріст платежу до аналогічного періоду минулого року склав 8,9 млн грн або на 5,9 відсотка більше.

13:37 16.06.2020

Відтермінування впровадження програмного РРО дає змогу удосконалити програмний додаток

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що Міністерство фінансів України спільно з ДПС України завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатку для програмного РРО, який найближчим часом розпочне роботу в тестовому режимі.

Коли платник податку на прибуток враховує критерій доходу 40 млн грн

Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до п. п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) в частині підвищення вартісного критерію річного доходу для незастосування різниць з 20 до 40 млн грн (набули чинності 23 травня 2020 року) та до п. 137.5 ст. 137 ПКУ у частині підвищення вартісного критерію річного доходу для застосування річного звітного періоду (набудуть чинності з 01 січня 2021 року).

13:37 16.06.2020

Власники нерухомості поповнили місцеві скарбниці Тернопільщини на 33,2 млн гривень

Упродовж січня-травня цього року до місцевих бюджетів Тернопілля надійшло 33 млн 221,8 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це перевершило очікувані надходження на 32,4 відсотка. Відтак територіальні громади отримали додатково 8 млн 136,5 тис. грн цього платежу.

10:24 16.06.2020

До уваги жителів Тернополя та Тернопільського району!

Оскільки з 4 червня 2020 року обмежено вхід у Центр обслуговування платників Тернопільської ДПІ, надаємо перелік контактних телефонів, за якими можна отримати консультації з питань податкового законодавства.

10:24 16.06.2020

Право покупця на податковий кредит на основі податкової накладної із помилковими обов’язковими реквізитами

Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що не підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) податкові накладні:

10:23 16.06.2020

Не застосування штрафних санкцій за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН у період карантину

Відповідно до п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), штрафні санкції не застосовуються, крім санкцій за:

10:22 16.06.2020

Термін для впровадження програмних РРО

Головне управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що Законом України від 17 березня 2020 року №533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» перенесено терміни набуття чинності законодавчих норм щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

10:22 16.06.2020