Новини Фонду

Індексація пенсій з 01 березня 2021 року

Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2021 № 127 Головним управлінням з 1 березня цього року проведено перерахунки пенсій, із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.

10:23 10.03.2021

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. “Тіньова“ зайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

17:00 04.03.2021

Відбудеться пряма телефонна лінія

В четвер, 11 лютого 2021 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

10:36 10.02.2021

Із вітаннями 100-річним ювіляркам!

У перший тиждень лютого 100-річні ювілеї відзначають Михайлина Бомковська - жителька міста Тернополя та Галина Процишин - жителька Борщівського району. Загалом, на Тернопільщині, сьогодні проживає 28  громадян, яким уже виповнилося 100 і більше років.

12:34 08.02.2021

Про пенсійне забезпечення – під час прямих телефонних ліній

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя.

15:03 05.02.2021

Прямі телефонні лінії – зручна дистанційна форма отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення

Спеціалісти Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові прямі телефонні лінії з жителями Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського і Тернопільського районів. Такі заходи передусім є можливістю для громадян особисто дізнатися актуальну і вичерпну інформацію про зміни в пенсійному законодавстві.

14:14 29.01.2021

Про важливість легального працевлаштування в рамках флешмобу

З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели флешмоб-акції у Бережанах, Зборові та Монастириську .

14:14 29.01.2021

Повернення помилково отриманої допомоги 8000 гривень від держави

На виконання Закону України № 1071 від 04.12.2020 року «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» та постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1233 «Деякі питання надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (далі  – Постанова 1233), Пенсійний фонд України повідомляє наступне.

15:39 20.01.2021

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі!

В середу, 20 січня 2021 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

13:23 18.01.2021