Прямі телефонні лінії в дії

Дата: 10.03.2021 10:28

Спеціалісти Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові прямі телефонні лінії з жителями Бережанського, Зборівського, Монастириського районів і міста Тернополя. Такі заходи дають можливістю громадянам дізнатися актуальну інформацію про останні зміни в пенсійному законодавстві не відвідуючи сервісних центрів Фонду особисто.

Жителі районів, які звернулися на телефонну лінію цікавились порядком обчислення і підтвердження страхового стажу для призначення пенсії, проведеною індексацією пенсії з 01 березня 2021 року та наслідками отримання заробітної плати «у конвертах» для найманих працівників. Спеціалісти Головного управління роз’яснили, які чинники впливають на розмір майбутньої пенсії та наголосили на зростанні вимог до мінімального страхового стажу у 2021 році.

Окрім того, фахівці сервісних центрів рекомендували громадянам отримувати інформацію щодо зарахованого страхового стажу та сплати страхових внесків за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України, зареєструвавашись на ньому за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Також ознайомили з мобільним додатком «Пенсійний фонд», який надає можливість зручного доступу громадянам до електронних сервісів Фонду з мобільних пристроїв.

Головне управління
Пенсійного фонду України