Про пенсійне забезпечення – під час прямих телефонних ліній

Дата: 05.02.2021 15:03

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя.

Із запитаннями до представників Фонду звернулося чимало громадян, яких цікавили питання порядку зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу, віку виходу на пенсію, як впливає правильність подачі звітності по єдиному соціальному внеску на зарахування страхового стажу та про можливість «докупити» для призначення пенсії. Цікавилися, також, умовами перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам, перевагами використання електронного пенсійного посвідчення та порядком призначення пенсії по інвалідності.

Окрім того, фахівці Фонду поінформували дозвонювачів про наслідки неофіційного працевлаштування та звернули увагу на вимоги чинного законодавства до страхового стажу для виходу на пенсію за віком у поточному році.

Разом з тим, спеціалісти сервісних центрів запропонували громадянам скористатися електронними послугами Фонду за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України та послуги смс-інформування.

Головне управління
Пенсійного фонду України