Новини Фонду

Отримуй відповіді на актуальні питання не виходячи з дому!

З метою покращення роботи в сфері масової комунікації та вчасного інформування населення щодо змін в пенсійному законодавстві, спеціалісти Головного управління Пенсійного  фонду України в Тернопільській області, провели чергові прямі телефонні лінії для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

10:02 16.01.2021

Пенсійний збір при першій реєстрації авто у 2021 році

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

10:01 16.01.2021

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД – НА ТЕЛЕФОННОМУ ЗВ’ЯЗКУ

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов поспілкувався з жителями Тернопільщини про останні зміни в пенсійному забезпеченні в режимі «прямої телефонної лінії».

10:00 16.01.2021

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі

В четвер, 14 січня 2021 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

14:45 12.01.2021

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01.01.2021 РОКУ

З 1 січня 2018 року відповідно до змін у законодавстві для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

10:36 06.01.2021

Відбудеться пряма телефонна лінія

В середу, 06 січня  2021 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:14 05.01.2021