Відтермінування впровадження програмного РРО дає змогу удосконалити програмний додаток

Дата: 16.06.2020 13:37

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що Міністерство фінансів України спільно з ДПС України завершують підготовку до запуску безкоштовного фіскального додатку для програмного РРО, який найближчим часом розпочне роботу в тестовому режимі.

Протягом місяця представники бізнесу матимуть можливість ознайомитись з функціоналом додатку в Електронному кабінеті, протестувати його та надати пропозиції щодо його вдосконалення.

Вже з 01 серпня 2020 року продукт буде доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих на безоплатній основі.

Водночас обов’язковим використання програмного РРО для певних видів діяльності платників єдиного податку ІІ-IV груп фізичних осіб – підприємців стане з 01 січня 2021 року.

Нагадаємо, що запровадження програмного РРО передбачено Законом України від 20 вересня 2019 року №128- IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Запуск продукту повинен був розпочатись ще 19 квітня 2020 року, але у зв’язку з карантинними заходами цей термін було перенесено. Це надало змогу доопрацювати інтерфейс програмного забезпечення, в тому числі роботи в режимі оф-лайн.