Товар закуплено. Інформацію – до податкової.

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ інформували, що якщо підприємство чи фізична особа - підприємець здійснюють закупівлю товарно–матеріальних цінностей (послуг) в іншого підприємця, тоді виникає обов’язок відображення  ними суми виплаченого доходу у розрахунку за формою № 1ДФ.

15:29 17.11.2016

Зламався касовий апарат? Маєте лише 7 днів для його ремонту!

У Тернопільській ОДПІ нагадують, що відповідно до статті 5 Закону про РРО у разі виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій на здійснення його ремонту законодавчо відведено не більше 7 робочих днів.

15:26 17.11.2016

Зарплата контролюється

Фахівцями Тернопільської ОДПІ проаналізовано торговельні та сільськогосподарські  підприємства, які використовували працю більше 10 найманих працівників й виплачували заробітну плату меншу за 1930 грн на місяць.

15:25 17.11.2016

Первинний облік для юридичних осіб-«єдинників»

У Тернопільській ОДПІ нагадують, що згідно з пп. 296.1.3 Податкового кодексу (Далі – ПКУ), на платників єдиного податку третьої групи - юридичних осіб поширюється обов'язок вести спрощений облік щодо доходів та витрат згідно із Законом про бухоблік.

15:23 17.11.2016

Надходження до фондів контролюються

Платники обласного центру та Тернопільського району за десять місяців поточного року сплатили на централізовані рахунки податкової інспекції 714,4 млн грн єдиного внеску, з яких – 633,1 млн грн внесли тернополяни та 81,3 млн грн – жителі району. Про це інформувала начальник відділу адміністрування єдиного внеску Сніжана Кравчун.

15:20 17.11.2016

Отримайте відповіді телефоном

У середу, 23 листопада 2016 року, з 16 до 17 год у приміщенні Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області відбудеться черговий телефонний сеанс «гаряча» лінія.

15:19 17.11.2016

ПАСПОРТИЗАЦІЯ ПО-НОВОМУ

Внутрішні біометричні паспорти тепер видаватимуть кожному громадянину України, який досяг 14-річного віку. Оформлення першого паспорта, як і раніше, буде безкоштовним. Уперше його потрібно буде змінювати у 18 років, згодом — кожних 10 років.

12:32 15.11.2016

Правила першої допомоги при обмороженні

Усім, хто періодично потрапляє в умови сніжної і морозної зими, а значить, час від часу піддається впливу низьких температур, потрібно знати правила першої допомоги при обмороженнях.

12:02 14.11.2016

Відкрито нові рахунки щодо оплати послуг за державну реєстрацію прав на нерухоме майно та за надання витягу із Державного реєстру прав на нерухоме майно. Ось реквізити даних рахунків:

09:00 14.11.2016