Навчальний візит в Полтавську область

Дата: 09.11.2017 15:02

Фото без опису Протягом 01 – 03 листопада 2017 року спеціаліст І категорії юридичного відділу  Великогаївської сільської ради  Вячеслав Чаповський брав участь в навчальному візиті в Полтавську область за темою «Співробітництво територіальних громад – інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування». Даний захід проводився за сприяння Тернопільського регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування.

Фото без опису  В ході візиту обговорено механізм підтримки спільних проектів на обласному рівні, відвідано об’єкти спільного утримання Решетилівської, Пришибської та  Піщанської ОТГ Полтавської області, де спільно з представниками Тернопільської області обговорено застосування Закону України «Про співробітництво територіальних громад» як дієвого інструменту ефективного використання фінансових ресурсів громади.

Фото без опису Варто зауважити, що основними напрямками проектів співробітництва громад є спільне фінансування (утримання) підприємств комунальної форми власності, придбання техніки та обладнання для збору та вивезення твердих побутових відходів (ТПВ), вирішення проблеми якісного транспортного обслуговування, забезпечення високошвидкісним інтернетом жителів сільських громад, ремонт автодоріг місцевого значення, оновлення місцевих пожежних служб, підвищення якості надання медичних послуг тощо. Фото без опису