Покровителька грабовецьких школяриків

Діва Марія ніжно обіймає свого Сина. Фігура виготовлена зі сліпучо білого каменю як символ чистоти. Такими мають бути людські душі, незалежно від віку…

16:32 17.11.2016

Доходи «єдинника»

Платник єдиного податку, при отриманні протягом дня доходу в готівковій та безготівковій формах, повинен кожен такий вид доходів відображати в Книзі обліку доходів (і витрат) окремим рядком підсумково за день.

15:42 17.11.2016

Послуги й товари для АТО – до витрат фірми

Уряд постановою від 26.10.2016 р. № 758 затвердив перелік товарів, виконаних послуг, наданих послуг за кодами згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010, вартість яких на період проведення АТО включається до інших витрат звичайної діяльності або на вартість яких не проводиться коригування фінансового результату до оподаткування.

15:40 17.11.2016

Оновлено форму декларації

У Тернопільській ОДПІ повідомили, що наказом Мінфіну від 15.09.16 р. № 821 викладено у новій редакції податкову декларацію про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення.

15:38 17.11.2016

Консультація від податкової:

На підприємстві працює іноземець. Як визначити базу для вирахування ПДФО, якщо зарплата виплачується в іноземній валюті?

15:33 17.11.2016

Товар закуплено. Інформацію – до податкової.

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ інформували, що якщо підприємство чи фізична особа - підприємець здійснюють закупівлю товарно–матеріальних цінностей (послуг) в іншого підприємця, тоді виникає обов’язок відображення  ними суми виплаченого доходу у розрахунку за формою № 1ДФ.

15:29 17.11.2016

Зламався касовий апарат? Маєте лише 7 днів для його ремонту!

У Тернопільській ОДПІ нагадують, що відповідно до статті 5 Закону про РРО у разі виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій на здійснення його ремонту законодавчо відведено не більше 7 робочих днів.

15:26 17.11.2016

Зарплата контролюється

Фахівцями Тернопільської ОДПІ проаналізовано торговельні та сільськогосподарські  підприємства, які використовували працю більше 10 найманих працівників й виплачували заробітну плату меншу за 1930 грн на місяць.

15:25 17.11.2016

Первинний облік для юридичних осіб-«єдинників»

У Тернопільській ОДПІ нагадують, що згідно з пп. 296.1.3 Податкового кодексу (Далі – ПКУ), на платників єдиного податку третьої групи - юридичних осіб поширюється обов'язок вести спрощений облік щодо доходів та витрат згідно із Законом про бухоблік.

15:23 17.11.2016