Вітаємо з Днем народження голову Великогаївської об’єднаної територіальної громади - КОХМАНА ОЛЕГА АНДРІЙОВИЧА!

Дата: 22.03.2018 09:28

Шановний Олеже Андрійовичу!!!

Щирі й сердечні вітання в день народження прийміть від нас, депутатського корпусу, виконавчого комітету та  колективу  працівників  Великогаївської сільської  ради.  Ваша працелюбність, людяність створили вам добру славу та повагу серед громади та колег.

Ваші послідовні та зважені кроки керівника, професіоналізм, вміння чітко ставити завдання й, водночас, здатність  чути й розуміти людей,  високе почуття відповідальності за кінцевий результат — ось що вирізняє Вас від багатьох інших людей, наділених владою й відповідними повноваженнями.

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, що благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям, а Господь Бог оберігає й допомагає!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості.