Тернопільський район, Тернопільська область

День Пенсійного фонду у селі Баворів

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління провели День Пенсійного фонду України у селі Баворів Великогаївської сільської ради. Метою заходу є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

Питання які задавали в більшості були щодо збільшення розміру пенсії, про поновлення її виплати і правильності нарахування, обчислення страхового стажу тощо. Крім того, відвідувачів цікавили перспективи осучаснення розміру пенсії і її підвищення. Всі порушені питання вдалося вирішити.

У ході спілкування пенсійники запропонували відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України.

Марта Ковалець

Головний спеціаліст відділу персоналу