Виснажених тривалим перельотом лелек Україна зустріла суворою негодою.

Дата: 30.03.2018 15:41

Фото без опису

На території села Застав’є Великогаївського сільської ради Тернопільського району осіла ціла колонія лелек, які не змогли роздобути харч під сніговим покровом.

Інтенсивні снігопади, а слідом за ними й морози, які «накрили» Україну цими березневими днями, поставили в скрутне становище лелек, оскільки позбавили їх можливості самостійно прогодуватися та вберегтися від загибелі. Особливо страждають перелітні птахи, котрі повернулися до своїх домівок із місць зимівлі, з підснігової ковдри вони не могли здобути собі їжу, і через це швидко втрачали сили і шанс вижити.

Щоб допомогти лелекам пережити прийдешню непогоду, жителі Великогаївської об’єднаної територіальної громади, студенти Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського та зовсім небайдужі громадяни вирішили відгукнутися на заклик у соцмережах щодо порятунку лелек.

Зокрема, ініціативу молоді підтримали адміністрація ТДМУ і центр виховної роботи та культурного розвитку. Навчальний заклад надав майбутнім медикам мікроавтобус, кошти для закупівлі риби, а також відходи з їдальнь, які придатні для годування птахів. Жителі громади теж зібрали кошти і закупили їжу, а місцеві фермери привезли солому для обігріву птахів.

Найбільше до вказаної акції долучились школярі та молодь громади, які постійно опікувались птахами.

Висловлює особисту подяку голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади О.Кохман та колектив сільської ради всім тим, хто активно залучався до порятунку лелек.

Фото без опису