2020 рік

Тернопіль: у полі зору центру зайнятості– протидія торгівлі людьми

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Серед актуальних проблем у сфері зайнятості - трудове рабство, нелегальна трудова міграція, «тіньові» трудові відносини, через які найманий персонал не тільки позбавлений прав, передбачених законодавством України, але й належного соціального захисту.

09:17 03.08.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 липня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом червня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 105 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - червня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1275 осіб.

14:06 08.07.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 червня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом травня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 132 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - травня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1170 осіб.

10:30 16.06.2020

В онлайн засіданні клубу “Час ”Z” взяли участь освітяни Тернополя

Психологи та класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя взяли участь в онлайн засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: ”Профорієнтація для школярів, як складова вдалого вибору майбутньої професії”.

10:29 16.06.2020

Завдяки виплатам з часткового безробіття у м. Тернополі та Тернопільському районі буде збережено робочі місця для 679 працівників

Роботодавцям м.Тернополя та Тернопільського району служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. Її можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

16:27 20.05.2020

Клієнти служби зайнятості продовжують отримувати якісні онлайн-послуги

Через комунікаційний сервіс ZOOM для безробітних тернополян відбувся черговий інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи», який провела фахівець з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Людмила Коваль.

11:37 12.05.2020

До уваги шукачів роботи!

Служба зайнятості продовжує  надавати послуги дистанційно. Зокрема у травні 2020 року відбудеться низка інформаційних онлайн-вебінарів на різноманітну тематику.

10:42 05.05.2020

Профорієнтаційні послуги тепер надаються онлайн

Умови карантину вимагають нових підходів до роботи служби зайнятості. Оскільки, всі профорієнтаційні послуги для безробітних та шукачів роботи переведенні у онлайн- режим, впроваджуються нові форми дистанційної роботи.

10:48 30.04.2020