УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Виконком Великогаївської сільської ради повторно просить усіх жителів об’єднаної територіальної громади до 23 квітня 2018 року провести роботи по благоустрою власних присадибних та інших земельних ділянок та прилеглих до них територій, а саме: вжити заходів щодо звільнення земель комунальної власності від складованих на них власних будівельних матеріалів, деревини, іншого сміття, ліквідувати стихійні сміттєзвалища на територіях, прилеглих до згаданих земельних ділянок, а також укласти із виконавцями послуг по вивозу побутових відходів (в селі Великі Гаї – із ДПФ «Альтфатер-Тернопіль», в інших селах ОТГ – із ПП «Екотерн») договори про надання даних послуг.

10:21 16.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Виконком Великогаївської сільської ради просить усіх жителів об’єднаної територіальної громади провести роботи по благоустрою власних присадибних та інших земельних ділянок та прилеглих до них територій.

11:43 11.04.2018

Установчі збори по створенню громадської організації Футбольний клуб «АГРОН» Великогаївська ОТГ

20 лютого 2018 року о  18.00год.  в приміщенні сільської ради  села Великі Гаї  відбудуться установчі збори по створенню громадської організації Футбольний клуб «АГРОН» Великогаївська ОТГ.  На яких розглянуться наступні питання:

08:53 14.02.2018