Запрошуємо пасічників

Дата: 23.02.2021 10:49

25 лютого 2021року о 11.00 годин відбудеться онлайн - семінар у Zoom форматі  за участю пасічників та агровиробників області із залученням фахівців Держпродспоживслужби та спеціалістів  з АПК районних адміністрацій і  територіальних громад з питань:

• Стан  галузі бджільництва області та програма фінансової  підтримки галузі  2020-2021 роках.

• Заходи направлені на попередження отруєння бджіл. Алгоритм дій пасічників з аграріями і органами місцевої влади у разі надходження скарг стосовно порушення законодавства у частині застосування засобів захисту рослин.

• Реєстрація пасік. Проведення планових та позапланових досліджень.

Запрошуємо на онлайн - семінар пасічників, голів громадських організацій і асоціацій пасічників, фермерських господарств, спеціалістів з питань АПК райдержадміністрацій та  територіальних громад.

З організаційних питань, реєстрації звертайтеся за телефоном: 490280 Григорович Світлана Іванівна

Онлайн – семінар відбудеться в приміщенні адмінбудинку сільської ради  за адресою : с.Великі Гаї, вул. Галицька,47.