Про вивезення ТПВ у селі Великі Гаї

У зв'язку із зростанням цін на основні витратні матеріали, запасні частини, пально-мастильні матеріали, збільшенням витрат на оплату праці, подаємо для обговорення нові тарифи на надання послуг з вивезення та зберігання твердих побутових відходів за 1 метр куб. для населення, бюджетних установ та інших споживачів ДП фірма «Альтфатер Тернопіль».

14:12 25.09.2018

Щодо конкурсу на заміщення вакантної посади

21.08.2018 р. конкурсна комісія для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області прийняла рішення визнати конкурс таким, що не відбувся, згідно п. 11 Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Великогаївської сільської ради.

16:04 21.08.2018