Визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності

Дата: 16.06.2021 09:34

В приміщенні Великогаївської сільської ради 15 червня 2021 року о 10:00 год. відбулося засідання конкурсної комісії  з  визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельної ділянки площею 0,1522 га (кадастровий номер: 6125281700:01:001:0262), розташованої за адресою: с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області

Конкурсна комісія, розглянувши матеріали наданих конкурсних пропозицій, що були розкриті 15 червня 2021 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» визначила  переможцем конкурсу з визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності, Українську універсальну біржу (Україна, 3639, Тернопільська область, місто Полтава, вул. Шевченка,52), як учасника конкурсу, чия конкурсна пропозиція відповідає умовам конкурсу та учасника, яким запропоновано вигіднішу пропозицію (нижчу вартість послуг) щодо оцінки – 800  (вісімсот гривень 00 копійок) гривень.

Дана пропозиція підтримана всіма членами комісії.

Протокол №9