Новини Фонду

Фонд направив 400 млн грн фіндопомоги на лікарняні і декретні виплати

Фонд соціального страхування України направив 400 мільйонів гривень фінансової допомоги з державного бюджету на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання для 80 тисяч осіб.

17:18 30.06.2021

Фонд прийняв на фінансування 2 млрд грн декретних для 56,8 тисяч жінок за підсумками січня-травня

Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування допомоги по вагітності та пологах для 56 886 працюючих жінок, які перебували у відпустці по вагітності та пологах у січні-травні 2021 року. Виплати нараховано на загальну суму 2 мільярда гривень, що на 4 %, або 76,5 мільйона гривень більше, ніж за той же період 2020 року.

14:54 25.06.2021

За підсумками травня Фонд прийняв на фінансування лікарняні на суму 1,5 млрд грн

За підсумками травня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною, на суму 1,47 млрд гривень проти 0,65 млрд гривень у травні 2020 року. Зростання видатків склало 125,1 %.

16:43 23.06.2021

В е-лікарняному оновились причини непрацездатності

Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.

17:13 22.06.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за травень у повному обсязі

Станом на сьогодні ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат за травень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. На це направлено 890 мільйонів гривень.

16:39 15.06.2021

Як відбувається проходження е-лікарняного на підприємстві?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

09:29 14.06.2021

День лікарняного «найдорожчий» у Києві та «найдешевший» на Чернігівщині

Допомога по тимчасовій втраті працездатності фінансується Фондом соціального страхування України з метою компенсації застрахованим особам втраченого за час лікування, догляду за хворими дітьми або самоізоляції від COVID-19 заробітку. Її розмір залежить від середнього доходу працівника та тривалості його страхового стажу: від 50 % середньої зарплати (стаж до 3 років) і до 100 % (стаж – понад 8 років), а в разі самоізоляції – 50 % доходу незалежно від тривалості стажу.

16:22 08.06.2021

Застраховані особи можуть відновити здоров’я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

16:21 08.06.2021

Допомоги від Фонду нараховано для 1,5 млн осіб за підсумками 5 місяців

Кожна застрахована особа має право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах тощо. Страховий захист працівників забезпечується Фондом соціального страхування України.

15:22 04.06.2021