Отримуй відповіді на актуальні питання не виходячи з дому!

Дата: 16.01.2021 10:02

З метою покращення роботи в сфері масової комунікації та вчасного інформування населення щодо змін в пенсійному законодавстві, спеціалісти Головного управління Пенсійного  фонду України в Тернопільській області, провели чергові прямі телефонні лінії для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів.

У ході телефонного діалогу, фахівці Фонду відповіли на ряд актуальних питань стосовно пенсійного законодавства, зокрема щодо перерахунку пенсійних виплат працюючим пенсіонерам, умов пенсійного забезпечення фізичних осіб-підприємців, порядку переходу з одного виду пенсії на інший та важливості офіційного оформлення трудових відносин для зарахування необхідного для призначення пенсії страхового стажу.

Окрім того, спеціалісти сервісних центрів розповіли додзвонювачам про переваги користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України, який дає можливість самостійно здійснювати контроль за персональними даними та дистанційно отримувати  послуги лише зареєструвавшись в особистому кабінеті користувача.

Головне управління
Пенсійного фонду України