Клієнти служби зайнятості продовжують отримувати якісні онлайн-послуги

Дата: 12.05.2020 11:37

Через комунікаційний сервіс ZOOM для безробітних тернополян відбувся черговий інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи», який провела фахівець з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Людмила Коваль.

Вона розповіла про правила пошуку роботи у сучасних умовах, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні, про різні ресурси з пошуку роботи. Детально було розглянуто роботу електронних сервісів служби зайнятості. Для полегшення сприйняття інформації фахівець використала візуальну презентацію.

На завершення вебінару Людмила Коваль відповіла на запитання учасників та отримала позитивні зворотні відгуки від слухачів.