Дата: 02.06.2021 11:26

02.06.2021 р. відбулось засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Скоморохи» Великогаївської сільської ради Тернопільської області, де розглядались документи кандидатів на заміщення вакантної посади директора, та були затверджені тестові питання та ситуативне завдання для участі у конкурсі.

За період подачі документів з 05.05.2021 р. по 01.06.2021 р. (згідно наказу відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради від 30.04.2021 р.  № 54-од) для участі у конкурсі подали документи:

1. Древніцька Оксана Іванівна – 28.05.2021 р.;
  2. Скочеляс Марія Євгенівна – 01.06.2021 р..

Конкурсна комісія визнала документи подані від претендентів такими, що відповідають встановлених законодавством вимогам і допустила їх до конкурсу.