Назавжди в строю.

Дата: 04.07.2024 17:10

Фото без опису

З великим сумом повідомляємо про загибель бійця єгерського батальйону, жителя с. Великі Гаї, воїна - Василя Вікторовича Рудика (25.10.1990 р.н.).

Чоловік загинув вчора, 3 липня 2024 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новоселівка Перша, що на Донеччинні.

Майже рік Василь мужньо боронив нашу країну від окупантів. Відданий військовій присязі на вірність українському народу він мужньо виконав свій військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність…

Висловлюємо щирі співчуття дружині Ользі, донечці Софійці та сину Назарку, матері Галині, брату Тарасу та усій родині.

Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас!🇺🇦

Про зустріч тіла Героя та чин похорону буде повідомлено додатково.