ОГОЛОШЕННЯ про конкурс

Великогаївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста першої категорії - архітектора відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та комунальної власності Великогаївської сільської ради у Великогаївській сільській раді:

09:59 15.12.2019

До уваги жителів села громади

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами у четвер, 5 грудня 2019 року, з 9:00 до 17:00 год. будуть перебої з електропостачанням  у селах Великі Гаї, Баворів, Грабовець, Козівка, Скоморохи, Прошова, Товстолуг.

17:07 04.12.2019

Запрошуємо на Урочисту академію пам’яті Михайла Сосновського "100 років від Дня народження видатного публіциста та журналіста"

05 грудня 2019 о 12.00 год. відбудеться Урочиста академія пам’яті Михайла Сосновського "100 років від Дня народження видатного публіциста та журналіста" в приміщенні конференц зали Великогаївської сільської ради (с.Великі Гаї, вул.Галицька, 47).

15:41 03.12.2019

До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами з 3 по 5 грудня 2019 року, з 9:00 до 17:00 год. у селі Великі Гаї по вулицях Тернопільська, Зелена, Студинського, Незалежності і Лісовій буде припинено подачу електричної енергії.

14:06 02.12.2019