До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 10 квітня 2020 року, у селі Великі Гаї з 12:00 до 15:00 год. від Птахофабрики до магазину Каштан (по всіх вулицях) буде припинено подачу електричної енергії.

16:23 06.04.2020

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в селі Застав’є

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в селі Застав’є

08:54 02.04.2020

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в селі Великі Гаї

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в селі Великі Гаї

08:52 02.04.2020

08:50 02.04.2020

08:50 02.04.2020

«В четвер,  30 квітня 2020 року о 10.00 год. проводитимуться підготовчі роботи із закріплення межовими знаками меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка підлягає інвентаризації, що знаходиться за адресою: с. Великі Гаї, Обїзна дорога м. Тернополя.  Для узгодження меж запрошуються землекористувачі/землевласники суміжних земельних ділянок: Волинець Тетяна Ростиславівна,  Гаук Юрій Степанович, Скиба Володимир Юхимович, Барташевська Людмила Мирославівна, представник ПП «Компанія Надежда», Солонецький Ігор Володимирович, представник ПП «Авербуд», представник ПП «Рента-Тер», Кручко Володимир Васильович, представник ПП «Септіма-М», представник ПП «Стелла-Плюс», представник ПП «Колісар», представник ТзОВ «Істера», представник ТзОВ «ТДК-Трейд»,  Колодій Тетяна Василівна, представник КП «Сонячне», представник ТзОВ «Лісіко», Сум Володимир Володимирович, Оливко Марія Василівна, представник ТОВ «Терко Авто Град», представник ТОВ «Енергія», Головко Юлія Володимирівна.

11:06 31.03.2020

До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 27 березня 2020 року, у селі Великі Гаї з 10:00 до 14:00 год. по вулицях Миру і Медовій буде припинено подачу електричної енергії.

16:28 26.03.2020

До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 26 березня 2020 року, у селі Великі Гаї з 10:00 до 17:00 год. по вулицях Залізнична, Залізнична бічна, Шептицького, С. Бандери, Н. Яремчука, Грушевського буде припинено подачу електричної енергії.

19:36 25.03.2020