Тернопільський район, Тернопільська область

Великогаївська об'єднана територіальна громада щиро вітає декана Велико-Бірківського деканату, пароха села Козівка отця Василя Брегіна із 50-річним ювілеєм

Всечесний отче-декане Василю!

Вітаємо Вас із 50-ти річним ювілеєм!!!

Хочемо висловити Вам щиру подяку за жертвенну, ревну і сповнену великою любов’ю священичу послугу Богові і людям.
       Дякуємо Богу за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у серцях людей!
       Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у Вашому житті Божа воля.
      Зичимо Вам міцного здоров'я, радості і миру  у серці, твердості у вірі, ревності у любові,  щедрих Божих Благословень!
           Многая Вам і благая літа!