У Великогаївській громаді урочисто відсвяткували День вчителя

Дата: 01.10.2016 18:45

Фото без опису

У пятницю, 30 вересня у залі Великогаївської школи було напрочуд людно. Саме у цей  день там зібрались освітяни громади, щоб привітати один одного, та подивитися на святковий концерт, який старанно готували для них учні.

Фото без опису

Привітати вчителів прийшли заступник голови громади Петро Бондзюх, начальник управління виконавчого комітету Великогаївської громади Мирослав Дишкант та інші високоповажні гості.

Фото без опису

«Професія учитель – найцінніша. Адже саме ви, дорогі педагоги, вчите дітей добру, правилам, людяності. Завдяки вашій важкій та непосильній праці у нас росте таке патріотичне покоління», - сказав слова подяки заступник голови.

Фото без опису

Педагогів Великогаївської громади нагородили грамотами та подяками,  вручили квіти, а  ще для  них виступили вихованці дитячого садочка с. Великих Гаїв та найталановитіші учні шкіл громади.