Небесна Сотня — Герої першої перемоги в битві, що триває.
Сьогодні минає одинадцята річниця від дня масових розстрілів на Майдані. Ця дата стала початком російської агресії: анексії Криму, окупації частини Луганської та Донецької областей, а у 2022-му — переросла в повномасштабну російсько-українську війну.
У Великогаївській громаді відбувся ряд заходів з нагоди Дня памʼяті про Героїв Небесної Сотні. У закладах освіти учні та вчителі долучалися провели години-памʼяті та виховні години, а наймолодші - вихованці дошкільних закладів долучилися до виготовлення паперових ангелів в рамках Всеукраїнської тихої акції «Ангели памʼяті».
У Великих Гаях вшанування відбулося біля символічної стели. Священники помолилися панахиду за загиблими Героями Майдану.
До присутніх звернувся отець-декан Михайло Піняга:
- Я хочу сьогодні перш за все звернутися до молоді, до наших дітей, яким будувати майбутнє країни. Пам’ятайте високу ціну нашої свободи, моліться, говоріть українською, слухайте українську музику, бо за цю можливість віддали життя зовсім юні Герої, які йшли на зустріч з ворогом без зброї.
До стели із портретами Героїв Небесної Сотні голова громади Олег Кохман поклав квіти, а усі присутні запалили лампадки.
Захід доповнили символічними піснями солісти громади - Оксана Рій та Роман Задирайко.
Небесна Сотне, дякуємо за Україну! Тримаємо стрій. Наша боротьба триватиме до перемоги!