Васусь Андрій

Дата: 08.08.2024 14:17

Васусь Андрій Романович

(24.11.1989 р.н. – 18.07.2024 р.)

житель с. Красівка

позивний «РИЖИЙ»

зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів взводу безпілотних авіаційних комплексів військової частини А4395

загинув, захищаючи Україну, у смт. Вільча Харківської області

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Андрій Васусь загинув внаслідок ворожого обстрілу на Харківському напрямку .

Досвідчений воїн, який з початку повномасштабного вторгнення боронив Запоріжжя, Херсон, Бахмут, воював у багатьох гарячих точках передової.

До війни хлопець був закордоном. А в перші дні повномасштабного вторгнення повернувся додому та вступив до місцевої тероборони. Пізніше були гарячі точки передової.

Андрій мріяв, що після перемоги повернеться додому та буде у мирній країні будувати своє життя.

18 липня 2024 року життя воїна обірвалося.

Висловлюємо щирі співчуття матері Любові, батькові Роману, брату Володимиру із сімʼєю та усій великій родині. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.