Гевко Степан

Дата: 08.08.2024 08:38

Гевко Степан Васильович

(05.08.1982 р.н. – 12.11.2023 р.)

житель с. Баворів

позивний «ГЕВА»

радіотелефоніст 2-ї радіостанції польового вузла звязку військової частини А7100

помер, внаслідок важкого поранення поблизу населеного пункту Левадне Запорізької області

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Він любив нас усіх, та найбільше любив Україну.

Степан Гевко. Народився та виріс у с. Баворів. Добрий син, чоловік, люблячий батько, сповнений життєвої енергії та сил мужньо став на захист рідної землі та кожного з нас.

У цивільному житті Степан був вправним мисливцем, понад усе любив собак. Як голосно на пхороні плакали його улюбленці, бо відчували, що навіки прощаються з господарем-Героєм.

Степану минув лише 41, попереду було багато планів та мрій. На жаль, не судилося їм здійснитися, бо жорстока війна перекреслила усе.

На вівтар української державності воїн поклав найдорожче - своє молоде життя…

Поховали Героя на кладовищі у рідному селі. Без батька залишилося двоє синів.

Співчуваємо рідним і близьким! Нехай Бог дасть терпіння та сили перенести важку втрату.