Кріса Юрій

Дата: 08.08.2024 08:33

Кріса Юрій Васильович

(28.08.1985 р.н. – 19.07.2023 р.)

житель с. Дичків

позивний «КРІС»

навідник 4 штурмового відділення 3 штурмового взводу 1 штурмової роти 1 окремого штурмового батальйону військової частини А4123

загинув, захищаючи Україну, в районі населеного пункту Лиман Перший        Харківської області

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Кріса Юрій народився 28 серпня 1985 році.
Навчався в Дичківській школі, яку закінчив у 2000 році.
Середню освіту здобував у Великобірківській школі.
Улюбленим предметом була Історія України. В нього було дуже багато мрій, планів на життя. Мав багато друзів, був дуже щедрою, товариською людиною. Юра був патріотом, завжди допомагав у біді, мав золоті руки й добре серце, дуже любив тварин.

У 2004 році Юра відстоював майбутнє під час Помаранчевої революції. Працював будівельником в «Креатор-Буд».
Багато будинків збудував за своє коротке життя. Улюбленим заняттям був перегляд футболу. Брав участь у спортивних спартакіадах.

Коли прийшло велике горе в нашу державу, розпочалася війна, він не сидів склавши руки, з перших днів записався в тероборону. Йшовши на війну він казав:«Якщо не йти воювати, то ворог прийде до хати…».
Боронив свою землю від ворога, заплативши найдорожчим – власним життям, заради нашого спокійного життя. Юра був готовий віддати своє життя за всіх нас, за наше майбутнє. Зробити інакше йому не дозволяла його совість, і переконати його теж ніхто не міг.
В березні 2023 року Юра поїхав на навчання у Львів, потім він служив у бригаді «Вовки Да Вінчі».
18 липня написав повідомлення що на наступний день мають іти в штурм, що буде поганий звʼязок, багато вибухів, може не зʼявлятися в мережі, казав, що після бойового завдання приїде у відпустку. Вже 19 липня Юра загинув від осколкового поранення. 21 липня нам повідомили про страшну біду.
Життя його було коротким. Він дуже його любив, мав плани на майбутнє, але брудна ворожа рука забрала його від нас, а міг  ще жити, працювати, багато зробити добра для своєї родини, та людей.