Антонюк Юрій

Дата: 08.08.2024 08:32

Антонюк Юрій Володимирович

(20.04.1980 р.н. – 14.07.2023 р.)

житель с. Смолянка

позивний «СТАРОСТА»

стрілець-помічник гранатометника 3 стрілецького відділення

3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А4048

загинув, захищаючи Україну, в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Дуже працьовитий та справжній господар, своїми руками збудував будинок, дбав про дітей та дружину.

Своє життя за Україну воїн Юрій Антонюк віддав у липні 2023.

Після початку повномасштабної війни чоловік повернувся з-за кордону, бо вважав святим обов’язком стати на захист рідної землі. Більше року був на передовій. Під час відпустки приїжджав додому, обіцяв рідним, що повернеться з перемогою.

Юрій був бійцем 35 окремого стрілецького батальйону, стрільцем-помічником гранатометника. Загинув внаслідок ворожого обстрілу 14 липня 2023 року біля Бахмута.

Щирі співчуття дружині Марії, синам та усім рідним Героя. Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас!