Бланк Олександр

Дата: 08.08.2024 12:01

Бланк Олександр Петрович

(05.06.1978 р.н. – 04.04.2024 р.)

житель с. Красівка

позивний «ТЕРНОПІЛЬ»

кулеметник 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 3-ї стрілецької роти військової частини А4248

помер, внаслідок захворювання, захищаючи Україну

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Олександр Бланк народився 5 червня 1978 року в селі Красівка. Навчався в школі селі Красівка,ще з перших класів був обдарованою дитиною, мав хист до малювання, про його талант писали в місцевих газетах. Закінчив 11-ий клас в смт В.Бірки. Після школи навчався в автошколі м. Тернопіль і отримав посвідчення водія. Далі була армія,служив Олександр в прикордонних військах. Після армії працював в м.Тернопіль у меблевій фабриці,одружився,в шлюбі народилося двоє діток: син Микола та дочка Катерина. З початком війни отримав повістку і, не роздумуючи, пішов захищати Батьківщину. Спочатку на кордоні з Білорусією,а потім був переведений на Схід,а саме на Бахмутський напрямок. Там отримав першу контузію, а згодом важку невеліковну травму і хворобу. Був комісований і лікувався,та хвороба виявилась надто важкою і невдовзі Олександр помер в одній із лікарень міста Тернополя. Його смерть - це важка втрата для рідних та близьких людей.