Закревський Андрій

Дата: 08.08.2024 11:59

Закревський Андрій Романович

(07.12.1977 р.н. – 27.01.2024 р.)

житель с. Прошова

позивний «БОРСУК»

навідник-оператор 7-ї  роти 3-го механізованого батальйону військової частини А7013

загинув, захищаючи Україну, в районі  населеного пункту Роботине Запорізької області

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Андрій Закревський народився у Тернополі. Навчався у ТЗОШ №18. Усе своє дитинство провів у Прошовій. Сюди разом з братом приїжджали до бабусі на канікули. Тут зустрів майбутню дружину Наталю, з якою разом прожили 23 роки. Виховували і пишалися синами – Назаром та Павлом. У старшого лише недавно народився первісток, якого так мріяв побачити дідусь.

У квітні 2023 поповнив лави ЗСУ. Був у гарячих точках лінії фронту.

Незадовго до загибелі Андрій говорив з братом. Ділився планами, що збирається у першу довгоочікувану відпуску та хоче зробити сюрприз рідним.

Свій останній бій воїн прийняв на Запорізькому напрямку.

Криваві руки окупантів обірвали життя 46-річного мужнього воїна, сина, онука, брата, чоловіка, батька, дідуся.

Поховали воїна з усіма військовими почестями на сільському кладовищі.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Наталії, сину Назару з сімʼєю, сину Павлу, матері Стефанії та усій родині.