Остапів Роман

Дата: 08.08.2024 08:30

Остапів Роман Богданович

(11.06.1976 р.н. – 09.01.2023 р.)

депутат Великогаївської сільської ради VІІІ скликання

позивний «ОСА»

водій інженерно-технічної роти групи інженерного забезпечення

24-ї окремої механізованої бригади

загинув, захищаючи Україну, у м. Краматорськ на Донеччині

Вічна пам’ять Герою! Навіки у наших серцях!

Пішов на війну, бо вважав святим обовязком захищати свою сімю та свою країну.

Великогаївська громада втрачає найкращих синів. 9 січня 2023 року війна забрала життя депутата Великогаївської сільської ради VIII скликання округу №7 сіл Смолянка, Скоморохи, Прошова та Теофілівка, заступника директора ПП "Агрофірма "Медобори" — Романа Богдановича Остапіва.

Розумний, добрий, успішний, скромний, хороший сім‘янин і батько, його любили друзі, поважали люди. Усе, за що він брався—вдавалося.

Роман любив землю. Щодня милувався краєвидами рідного поля, зустрічав світанки та заходи сонця під гуркіт комбайна та гудіння бджіл. Він був надійним тилом та захистом своєї сімї. Та лютий 2022 змінив життя Романа. Гуркіт сільськогосподарської техніки перетворився на гуркіт ворожих танків та ракет на Сході України, куди чоловік вирушив разом із побратимами захищати країну від ворога. У грудні приїжджав у коротку відпустку, щоб привітати  донечку з Днем народження. Пообіцяв, що повернеться...

Роману Остапіву було 46. Він встиг багато, та не встиг—ще більше. Його жага до життя залишиться у памяті рідних, знайомих та друзів. Колектив Великогаївської сільської ради щиро співчуває дружині Наталії, дітям, батькам та усій родині. Важко знайти слова, щоб описати біль Вашої втрати.

Доземно вклоняємося пам’яті Романа Остапіва, який заплатив власним життям за майбутню Перемогу і звільнення від окупантів рідної землі.

Світла пам'ять Захиснику України!