У Великогаївській громаді попрощалися із воїном Василем Рудиком, який загинув на Донеччині

Дата: 06.07.2024 16:24

Фото без опису

Всього людина може сподіватися у своєму житті, але того, щоб бачити надгробний хрест своєї дитини, людина сподіватися не може…

мати загиблого воїна Василя Рудика під час прощання із сином

Сьогоднішній липневий день обпікав не лише сонцем. Болюча втрата гарячим вогнем обпікала серця усіх, хто прийшов попрощатися із воїном, який віддав своє життя за усіх нас.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Великі Гаї священнослужителі, жителі громади, побратими зібралися, щоб спільно зі скорботною родиною провести в останню дорогу люблячого чоловіка та батька, найдорожчого сина та брата, хоробрим воїном та побратимом Василем.

Чин похорону очолив отець-декан Михайло Піняга.

- Плач усіх нас, присутніх, є тією останньою колисковою матері, яка сьогодні бачить свою дитину в домовині. Ніхто і ніщо вже ніколи не поверне дітям батька, дружині - чоловіка, матері - сина. Герої, на жаль, помирають. Але помираючи, дають насіння, як Святі мученики Церкви. На основі цього насіння народжується відвага жити і цінувати своє життя і життя інших, жити гідно, щоб не змарнувати жертви Героїв, які у ці хвилини віддають своє життя за нас з вами, - сказав у проповіді парох храму о. Роман Гриджук.

Похоронна процесія пройшла центральною вулицею села під супровід духового оркестру «Доля».

До слова, воїн Василь пішов захищати Україну майже рік тому. Був механіком-радіо телефоністом відділення взводу зв’язку єгерського батальйону. Життя воїна обірвалося поблизу населеного пункту Новоселівка Перша на Донеччині.

Поховали Героя на кладовищі з усіма військовими почестями.

Щирі співчуття дружині Ользі, донечці Софійці та сину Назарку, матері Галині, брату Тарасу та усій родині.

Вічна пам’ять Герою.